Dažniausiai užduodami klausimai

D.U.K.

Per kiek laiko pristatote prekes?

Prekių pristatymo terminas susideda iš prekių suruošimo ir siuntimo. Prekes suruošiame per 1-7 d.d. – priklauso nuo to, ar užsakomas prekes turime sandėlyje, ar jas reikia gaminti. Dauguma mūsų prekių – gaminamos po užsakymo pateikimo.

Kaip atsiskaityti už pirkinius?

Atsiskaityti galima per elektroninę bankininkystę (ir kortelėmis, ir per bankus - įmokas surenka Paysera sistema), arba banko pavedimu ( MB Jotka , LT92 3500 0100 1513 6294)

Per kiek laiko pristatote prekes į užsienį?

Pristatymas į užsienį vidutiniškai gali užtrukti 4–10 d. d., priklausomai nuo šalies, į kurią siunčiama. Užsienyje: pristatymo kaina yra fiksuota 10 eur ir galioja siunčiant į visas šalis. Siunčiame per AB Lietuvos paštas.

Ar galima grąžinti žvakių (vaško gaminius), muilo (kosmetikos) produktą jeigu persigalvojau?

Ne, produktai priklauso prekių kategorijai, kurios nėra grąžinamos.

Prekės spalva kitokia, nei tikėjausi – ką daryti?

Prekes fotografuojame patys ir stengiamės kuo tiksliau atspindėti spalvas ir raštus. Šioks toks spalvų neatitikimas galimas dėl skirtingų įrenginių raiškos ir spalvos atvaizdavimo.

Ką daryti, jei iš mano sojų vaško žvakės atsiranda juodų dūmų? Kaip turėčiau tai išspręsti?

Visada pakirpkite dagtį iki 1cm, prieš uždegdami naujas ar anksčiau degintas žvakes. Užpūskite žvakę ir leiskite jai sustingti bei atvėsti. Jei norite deginti žvakes ilgiau nei 2 valandas, taip pat 2 valandų intervalais užgesinkite liepsną, leiskite žvakei atvėsti, patrumpinkite dagtį iki 1 cm ir uždekite.

Parašykite mums

UŽPILDYKITE FORMĄ